Balada o baterijama


#21

Mozete li stavit jednu fotografiju na kojoj se jasno vidi kako je spojena baterija s usb kabelom?


#22

Baterija se spaja na JST konektor koji se nalazi na mCore pločici.


#23

Hvala!Nije mi jasno preko čega se puni ova baterija? Ili se stavi u neki punjač???


#24

Kada spojite mBot sa računalom on automatski započinje puniti bateriju,kada je napuni onda se upali zelena ledica na mCore ploči :slight_smile:


#25

Hvala na objasnjenju! Ovo je bolje rjesenje nego 4 punjive baterije.


#26

Koliko vremena treba da se napuni baterija?


#27

Prema specifikacijama proizvođača,puni se 3 sata.Detaljne specifikacije možete pronaći ovdje


#28

Osim što se pune preko računala,kao što ste opisali,mogu li se ove baterije staviti u neki punjač za punjenje baterija?


#29

Ove sa JST konektorom ne jer je zalemljen direktno na nju te je umotana u termobužir(ovaj plavi omot na njoj).


#30

Hvala na detaljnim informacijama!


#31

Narucio sam jednu bateriju o svom trosku, ovu srednju od 2250mAh (jer ove najjace trenutno nema na skladistu) pa cemo vidjeti kako funkcionira (vjerojatno super) i onda cu probati skolu nagovoriti da se baci u trosak :smiley:


#32

Naručio baterije od 1300mAh prošlu subotu.
Platio dostavu dodatnih dvadesetak kuna - baterije stižu za 24 sata.
Nema ih u ponedjeljak, kontam ionako je jučer bila nedjelja.
Nema ih u utorak… kad ću snimat 1. kolo…
Nema ih u srijedu, odem kupit 4 komada duracell. Snimio mlađe - robot leti po zraku.
Nema ih u četvrtak, mislim si da neće ni doć.
Došle u petak popodne.
Rade super, snimio starije do 5 popodne i poslao video i tablice.


#33

Ja sam narucio prosli petak, ali samo jednu, za probu, besplatna postarina, jos nije stigla, al ne sekiram se, nije mi kolo ovisilo o njoj… :smiley:


#34

Mi smo uzeli ove baterije i punjač s još 4 njih. Iskreno to mi je najednostavniji način da napunim baterije. Radi dobro.
Od onih običnih, Vartine su mi se pokazale dosta dugotrajnima.


#35

Naručio 9.11. i još nije stigla.Sva sreća isto da nismo ovisili o njoj jer imamo punjive


#36

Jeste mozda kontaktirali e-radionicu? Ja sam upravo poslao poruku jer mi je cudno da treba vise od 10 dana za dostavu s obzirom da smo unutar RH. Neke stvari su mi iz Velike Britanije dosle prije nego ovo. :confused:


#37

Jeste li možda odabrali besplatnu poštarinu?HP je u zadnje vrijeme jako usporen…


#38

Jesam, da… Iz e-radionice su mi odgovorili da je poslano 15.11. znaci prije tjedan dana i jos nije stiglo… Fakat su onda usporeni ako toliko treba da predje put od cca 140km ukoliko je poslano iz Djakova gdje tvrtka ima fizicku adresu… :smiley:


#39

Kontaktirao sam ih, al je problem bio nešto u plaćanju.Uglavnom meni je naplaćeno s računa ali kod njih nije proknjiženo pa nisu ni poslali. S obzirom na to sad trebam poslat potvrdu o plaćanju.


#40

Stigla danas! Hepi, hepi, hepi! :slight_smile: Jos samo docekati 5. i 6. sat popodne da ju isprobam… :smiley: