Bodovanje staze 1.kolo


#1

Poštovane kolege,
imam nekoliko nedoumica oko bodovanja.Naime u tablici za bodovanje piše da ukupan broj bodova vožnje po stazi je 260 ( 210 + 30 + 20 + 10).
Nije mi jasno nekoliko stvari.
1.U uputama piše da ako robot stane na +30 da se tada osvaja najveći broj bodova 210+30=240,što mi nije jasno jer najviši broj bodova za stazu je 260
2.Ako robot stane na +30 i jednim dijelom kotača na +20 jel se onda zbraja sve ukupno pa dolazimo do brojke 260, znači 210+30+20 =260, a na +10 računica je 210+30+10=250
Unaprijed hvala i nadam se da će i drugima biti od pomoći ovaj upit.


#2

Poštovani,

napravili smo grešku na tablici za ocjenjivanje starijih natjecatelja u ovom kolu natjecanja. U tablici smo napisali da se za prelazak robota po stazi može osvojiti 260 bodova, a maksimum je 210 bodova. Također, u tablici za bodovanje nismo uvrstili bodove za parking robota.

E-mailom Vam šaljemo ispravljenu tablicu za bodovanje pa Vas molimo da nju koristite tijekom provedbe ovoga kola.

Dodatno, na zadatku za stariju dobnu skupinu piše krivi datum objave ali je sam zadatak točan i slobodno ga možete koristiti.

Ispričavamo se na našoj pogrešci i zahvaljujemo što ste nam ukazali na nju.

P


#3

Pozdrav!

Imam problem, koji je možda i nekima smiješan, ali ne mogu se učlaniti u grupu na Vimeu. Bez problema sam to napravila za pretkolo a li za 1. kolo mi nekako ne ide.

Molim odgovor…


#4

Riješen problem…
Hvala!


#5

Pozdrav!, isti problem, sad je zapelo, u pretkolu nije bilo problema, kako ste riješili?


#6

Problem je kod mene bio zapravo bez problema… Kad sam pretraživala grupu dobila sam grupu ali sam ju previdjela…


#7

Kakav točno problem imate?


#8

Pozdrav!

Prema nazivu upload-am video, ali kad odaberem collections/groups ne nalazi grupu


#9

Imam isti problem kao vi.Kako ste ga rijesili?


#10

Imam isti problem kao dario3 ne mogu se uclanit u grupu.


#11

Jeste li rijesili problem?Ja imam isti problem ali jos pomoci nema.


#12

Morate otići na link grupe (https://vimeo.com/groups/421781) i pridružiti se grupi, (Join This Group), ja sam taj dio zaboravio.


#13

Ja taj dio nisam zaboravio ali na racunalu kad nadjem grupu nigdje ne pise Join. Tek kad sam se logirao na mobitelu pojavio se Join tako da sam nakon 2h uspio.Hvala na inf.


#14

drago mi je da smo riješili


#15

Imam pitanje. Da li mi moramo sami rangirati učenike prema rezultatima u onoj excel tablici? Ili ih upisujemo redom?


#16

Ja sam ih upisala redom i poslala :slight_smile:


#17

Hvala. I meni je to logično . :slight_smile:


#18

Svejedno je, mi ćemo ih svakako rangirati sve.