CML u šk.g. 17/18


#21

LP, na Vimeu je moguće promijeniti naziv videa - kad se otvori settings promijenite broj regije i snimite promjenu


#22

LP, prošle godine smo tako radili, ali ne zaboravite sebi u školi ostaviti kopije suglasnosti


#23

Napravili smo program, ali nije nam se dogodilo da je robot istu stazu istim programom prošao na isti način više puta za redom. Da li se to događa i drugima? Imate neki prijedlog za poboljšanje?
Hvala unaprijed.


#24

I nama je tako…zato snimamo svaki puta!!


#25

Poštovani, potrebna mi je pomoć.

Naime, ulogirala sam se na Vimeo, pridružila grupi CM Liga - 1. kolo - 2017-
2018. Uploadam video, spremim i sve napravim što treba. Međutim, kada odem na Collections nigdje nemam ponuđeno ovo kolo, nego kola prethodne školske godine. Što mi je činiti?


#26

Možete li me uputiti gdje se u povratnoj dokumentaciji navodi regija ako mislite na fizičko slanje rezultata natjecanja?


#27

Ne trebate navoditi regiju u fizičkom slanju, no nije greška ako ste sami na bilo koje prikladno mjesto dopisali.


#28

U očekivanju rezultata 1.kola… broj objavljenih vožnji je impresivan!!! Bravo za sve!!!


#29

Poštovani,
imam pitanje u vezi drugog kola lige.
Prije ovog 2.kola (fizičkog kola) trebamo napraviti pretkolo u školama? Pošto po pravilima može ići samo jedna ekipa iz starije dobne skupine i jedna iz mlađe.
Ako da, jel mi sami to organiziramo ili dobivamo zadatak i za tu eliminaciju?
Hvala unaprijed.
Lijepi pozdrav


#30

Poštovana,

kao što sam Vam odgovorio e-mailom - uskoro ćemo se javiti sa svim detaljima u vezi 2. kola Lige.

Za sada ne trebate sami organizirati pretkolo u svojoj školi kako bi sudjelovali u 2. kolu.

Dario


#31

Poštovani,
zanima me mogu li u drugom kolu sudjelovati učenici koji nisu sudjelovali u prvom kolu, ili u drugo kolo idu samo one ekipe koje su postigle najbolje rezultate u svojoj dobnoj skupini.
Hvala.
Pozdrav


#32

mogu i oni koji nisu sudjelovali u prvom kolu.


#33

U potpunosti se slažem s Vama, mi smo se ove godine tek uključili, radimo s učenicima 2. i 3. razreda i i ne znamo koliko ćemo uspjeti u tako kratkom vremenu sve pohvatati.