Bolesni učenici


#1

Pozdrav svima,
naše učenike smo prijavili, a nismo predvidjeli situacije da je doba viroza i prehlada, te su mnogi učenici bolesni. Prijavili smo ih, neke druge nismo, a sad imamo polu-timove.
Malo nespretno jer mislim da taj tip eliminacije nije dobar.
Zalažemo se da što više učenika ide na robotiku, da ih što više zainteresiramo za programiranje, a ne kraju moramo odabrati samo po njih 4-ro za tim.
Kako dolazimo s već programiranim robotićima, a propagiramo da je najbitnije druženje i učenje, onda ja ovo ograničavanje broja takmičara uopće ne razumijem.
Ja ću sutra povesti i neke učenike koji nisu prijavljeni. Neka se druže, neka budu tu jer su mi redovni na vannastavnom druženju.
Lijep pozdrav svima.


#2

Evo dodajem svoj upit iz teme vezane za suglasnost…
Kod mene je problem sljedeći dvoje djece koja su se inače natjecala u petak 9.12. kad inače imamo robotiku je bilo bolesno. Jedno dijete zadatak će riješiti danas na “malim tehničarima” jer je došlo u školu, a jedno budući da je bolesno od petka neće vjerojatno biti u školi niti u srijedu kad je za našu regiju predviđeno fizičko kolo. Ima dijete koje se naknadno priključilo, ali nisam dostavila suglasnost jer nisam planirala to dijete voditi na natjecanje. Mogu li naknadno prijaviti drugo dijete i dostaviti naknadno suglasnost?

Žao mi ove trojice koji će moći na natjecanje, a nemamo cijelu ekipu…
LP


#3

Razumijem Vaše stavove i kao što smo napomenuli moguće je raditi zamjene. Dovoljno je samo javiti da će neki drugi učenici doći na natjecanje i mi onda njih uvrstimo.

Slažem se, druženje i učenje jedni od drugijh je najvažnije.

P


#4

Poštovani,
kako sam uz 2.kolo CMl ovih dana imala previše dodatnih obveza i nadala sam se da će prijavljena učenica ipak ozdraviti, tako nisam prijavila zamjenu. Mogu li to učiniti naknadno?


#5

Poštovana, jeste li javili domaćinu 2. kola za vašu regiju zamjenu i da li je ona upisana na registracijske liste domaćina?


#6

Hvala na upitu, provjerit ću još jednom, budući da je djecu na natjecanje pratio moj kolega.


#7

Dario, hvala, sve je točno evidentirano!