Kako se uključiti u CM ligu


#1

Poštovani,
ako sam bespotrebno otvorio topic, isprike.
Obzirom da škola mog djeteta ne pokazuje nikakav interes za sudjelovanjem u ovom projektu, odlučio sam ih samostalno prodrmati. Planiram ravnatelju na silu prezentirati hodogram aktivnosti potrebnih da bi se škola prijavila. Bitno mi je da u hodogramu navedem sve potrebne aktivnosti i resurse i da imam odgovor na sva njegova pitanja (očekujem hrpu defetističkih pitanja). On sam se sigurno neće prijaviti pa je situacija pomalo neprirodna, odnosno on će pokušavati zakomplicirati. Web stranicu sam pregledao ali nisam našao jedan takav inicijalni vodič kroz postupak pripreme/prijave/realizacije.
Bit ću zahvalan ako me uputite na proceduru.
S poštovanjem,
Ivan


#2

Poštovani,

prvenstveno se ispričavam na kasnom odgovoru. Trenutno dobivamo jako puno upita.

Novi natječaj za uključenje u CM ligu i donaciju opreme ćemo vjerojatno otvoriti početkom iduće školske godine na FB zidu i web stranici. Ustanove koje se prijavljuju jedino moraju raditi s osnovnoškolskom dobi (preduvijet za udruge, knjižnice i ostale ustanove) i suglasnost odgovorne osobe (ravnatelja u školama). Mi osiguravamo tehničku opremu i uvodnu edukaciju za mentore. Sa svim ustanovama koje uključimo putem natječaja potpisujemo Sporazume o suradnji.

Detaljnije informacije o CM ligi možete pročitati ovdje: http://croatianmakers.hr/hr/vazni-dokumenti-liga/ u dokumentu “Pravila CM lige”.

Ako imate još pitanja, slobodno me kontaktirajte na: 095/3573231 (Dario).

Srdačan pozdrav,

Dario