Korištenje AI HuskyLens kamere


#1

Dragi mentorice i mentori,

ovdje možete postaviti pitanja o korištenju i radu HuskyLens kamere.

Lp,
Teodora


#3

Jesu li te kamerice poslane na ustanove? Mi još nismo ništa dobili.


#4

Prije nekih pola sata su nam detalji poslani na mail, tamo sve piše. :slight_smile:


#5

Hvala, preusmjerila sam @skole.hr na gmail, pa sve kasni (nažalost :()


#6

Možemo li na edukaciju uzeti robot s punjivom baterijom umjesto 8 AA baterija ili je bas nuzno da budu AA baterije?


#7

Možete na eduakciji koristiti i punjivu bateriju.


#8

Dobro jutro
Možete li okvirno reći koliko će trajati radionica, zbog organizacije zamjene u školi?

Hvala unaprijed
Mirjana


#9

Napisali su da je okvirno vrijeme trajanja 2 sata pa si tako organizirajte, plus vrijeme putovanja…
Moja zamjena je 2 sata plus jos 2 sata obzirom da do mjesta edukacije imam 45km u jednom smjeru…


#10

Hvala Vam na info :slightly_smiling_face:


#11

Pozdrav, ima li netko digitalni naputak za koristenje kamere?


#12

Pozdrav.
Događa li se kome da se kamere samoinicijativno ničim izazvane isključuju/uključuju?
Ako da,ima li lijeka?


#13

Dragi Danijel,

u sitauciji kada se kamera neprestano uključuje/isključuje potrebno je provjeriti sljedeće:

  1. kontakt I2C kabla na izvodima na robotu. Provjeriti sva 4 pina jesu li dobro spojena. Možete ih probati spojiti u neki drugi red od moguća 3 (npr. srednji red).
  2. kontakt kabla od kučišta za baterije. Predlažem da odspojite kabel od napajanja kučišta pa ponovno spojite.
  3. staviti 4 nove AA baterije.

Ova situacija s kamerom upućuje na to da kamera ne dobiva dovoljno napajanja da ostane stabilno uključena.

Ako ovo i dalje ne rješava problem, uslikajte izvode robota i način na koji je kamera spojena pa se javite na email teodora.tadej@irim.hr

lp,
Tara