Zadatci od prošle godine


#1

Može li se negdje pronaći zadatci od bivših kola. Našla sam od 1. kola prošle godine ali ne i samu stazu. Može li mi netko poslati na mail jasenkazd@gmail.com


#2

Lijepi pozdrav,
slažem se s Jasenkom i molim da za novo uključene ustanove pošaljete nekoliko primjera zadataka za vježbanje.

Također, hoćemo li dobiti primjerak staze “u dijelovima” ili ima negdje uputa kako samostalno izraditi dijelove od kojih se može “složiti” staza.

Hvala


#3

Pozdrav! Na žalost, lanjski forum je maknut, a tamo biste (i SanjaK i Jasenka) našle odgovore na svoja pitanja! Također, primjećujem da je na ovome forumu izuzetno slaba aktivnost!? Zašto je to tako ne znam, no pokušat ću Vam pomoći koliko mogu!

  • Što se tiče staza, printali smo elemente, izrezivali na format. Ljepili ih na hamer, kako bi bilo fiksno i to je prilično dobro funkcioniralo. Printati treba laserskim pisačem i to tako da crna stvarno bude crna! Još ću napomenuti da je dosta važna rasvjeta. Naime, svojedobno smo pokušali odraditi natjecanje vani, pa su roboti “ludovali” kod očitavanja staze…
    Staze sam stavio na Dropbox i možete ih skinuti sa linka: https://www.dropbox.com/s/27tz9cdgmqyzzob/Staza.zip?dl=0

Forum mi ne dozvoljava staviti!!! 2 linka, pa zadatke nađite u idućem postu!


#4

Zadaci lanjskog 1. kola


#5

Hvala :grinning: :grinning:


#6

Puno hvala na materijalima i preporukama!


#7

I ja se zahvaljujem!!!