3. kolo Croatian Makers lige


#21

Ja sam isto za odgodu jer cu imati prilku s djecom vjezbati samo u petak 2 sata sto je zaista premalo vremena!


#22

Ja sam isto za odgodu. Idući tjedan imamo i Modelarsku ligu i Kvartovsko natjecanje u prometnim pravilima i znakovima…biti će nam previše.
Hvlala


#23

Pozz,ako skupinu cini 4 ucenika,mogu li biti 4 voznje,a pri tome se kao sluzbeni rezultat uzima najbolja voznja?


#24

Pozdrav
malo sam se izgubila, mislim da sam tu negdje vidjela primjer zadatka za treće kolo. Sad ga ne nađem?!


#25

Nije ga bilo ovdje, poslan je mailom. Pošaljem Vam na mail ako trebate.


#26

Poštovani, molim vas za malu pomoć. Na dva robota sam stavila isti program. Jedan robot ide kako sam zamislila, vozi se po crti, naiđe na prepreku stane i okrene se za 90stupnjeva. Drugi robot prati liniju, dođe do prepreke i okrene se i zatim se beskonačno voza po crti. Gdje je problem? Ja smatram da nije problem u programu nego u robotu, predledala sam i sve je jednako spojeno…Molim savjet!

hvala


#27

Pozdrav svima,
može li mi netko proslijediti mail sa zadatkom, negdje se zagubio.
blanka.mihaljevic[et]skole.hr
Unaprijed hvala.


#28

Pošaljite program da pogledamo


#29

Izvolite, poslala sam vam


#30

I provjerite jesu li kablovi ultrazvučnog senzora dobro uštekani.


#31

Pozdrav, ja nisam dobila zadatak za vježbu na mail. Možete li mi ga poslati: ivana.sipic@hotmail.com


#32

Bok, molila bi…pošalji


#33

Pozdrav,

Dobila sam upit roditelja je li moguće doći pogledati samo natjecanje učenika na kraju? Ili je pristup prostorijama za natjecanje (mi smo u Tehnološkom parku) dozvoljen samo učenicima i mentorima?

Također, prvi put idem na fizičko natjecanje, koja je moja uloga kao mentora? Hoću li smjeti/trebati komunicirati s učenicima ili će raditi potpuno sami? Naša je škola međunarodna i nekoliko učenika ne govori hrvatski pa im pomažem s prijevodom. Hoće li to biti moguće?

Lp,


#34

Pozdrav!
Možete i meni poslati zadatak za vježbu?
Uopće ne dobivam mailove za CM ligu- poslala sam već upite zašto.

Hvala


#35

Poštovana,

javljamo da smo zaprimili Vaše e-mail upite i na njih odgovorili. Takđer smo Vas pokušali telefonski kontaktirati nekoliko puta. Molim, kada stignete, me kontaktirajte na 095 357 3231.

Dario (IRIM)


#36

Poštovani, mogu Vas nazvati kad završim sa nastavom.
Usput, mail od Vas danas nisam dobila. Ne razumijem u čemu je problem s tim mailovima.


#37

Pozdrav,
roditelji mogu doći pogledati natjecanje, a vi možete prevesti zadatak učenicima.


#38

Pozz, imam jedan problem. mBot senzori za praćenje linije mi ne rade. Kada ih stavim na crnu crtu, svijetle plave diode, a kada ih stavim na laptop koji je crn, one rade. Kako da riješim ovaj problem?
Može li brza pomoć?!
Hvala unaprijed!


#39

Prejako osvjetljenje u prostoriji, pogotovo ujutro i navečer ako sunčeva svjetlost dolazi.


#40

Također, akos te printali na tintnom printeru, on daje presjajnu boju, pa robot ispravno javlja da je na svijetloj podlozi kad je na tintom isprintanoj crnoj boji. Fotokopirajte ili printajte na laserskom.