Croatian Makers Liga 4. kolo


#23

mBot Ranger koristi portove 6-10 za senzore,maknite to proširenje jer nema veze sa običnim mBotom (druga pločica)


#25

To je isprobavala jer vise nije znala što bi.

Napisala sam joj da preuzme ekstenziju ME COLOR SENSOR


#26

Sad kad malo bolje pogledam,to proširenje koja ona ima se ne odnosi na Me Color sensor nego neki drugi jer su totalno druge opcije,možete u .zip formatu skinuti točno proširenje direktno iz mBlock extension centra ovdje
Edit: ona ima proširenje za TCS34725 senzor,nije isti kao ovaj koji Me Color koristi


#27

Hvala vam puno na savjetima!!! :kissing:
Na kraju sam i sama uvidjela kad je poslala sve slike al nekad od šume ne vidimo ono očito! :disappointed_relieved:


#28

možemo još sljedeći tjedan snimiti i poslati. :wink:


#29

Zašto sustav Neuron ne funkcionira - ne prihvaća upis mentora, natjecatelja, a i kod unosa rezultata tablica bodovanja ne odgovara tablici dobivenoj u uputama.


#30

Meni sustav Neuron i dalje ne funkcionira kako treba i ne mogu upisati podatke i rezultate o održanom 4.kolu CML. Dali ostalima to ispravno radi ?
Osim toga nije definirano dali video materijali moraju biti predani pomoću platforme Vimeo kao i do sada, jer u uputama zadatka nisu bile i upute za snimanje i uploud videa.


#31

Pozdrav, Neuron meni radi normalno tj. unio sam rezultate 4. kola. Video materijal se predaje također putem sustava Neuron, ne treba se postaviti na Vimeo, već ga Neuron postavi umjesto Vas.


#32

Hvala kolega, meni Neuron i dalje nakon upisa podataka za mentora i kasnije natjecatelja javlja grešku. Nadam se će profunkcionirati.


#33

Ni meni Neuron ne funkcionira. Nakon upisanih podataka sa kola te se prilikom predaje ruši veza. Jel do mojeg neta il Neurona?


#34

Koji browser koristite, probajte sa drugim.


#35

Pozdrav svima,
Javite se na e-mail josip.simic@irim.hr za sva pitanja i probleme sa sustavom Neuron.
Na taj način ćemo puno brže otkloniti sve poteškoće na koje nailazite.

Video se predaje samo kroz Neuron, svakako pogledajte video s uputama za unos rezultata na početnoj stranici sustava, u njemu se to opisuje.


#36

Koji je preporuceni format te velicina videa za upload? Trenutni format je .mov velicine 146MB…
I ja imam problem kod unosa rezultata, puca kod ucitavanja i na Chromeu, Edgu i Toru…


#37

Ucitano! Konvertirao .mov od 140MB u .mp4 od 16MB i proslo u 30 sekundi po ekipi…


#38

Pozdrav. Možete li mi poslati link za dokument koji moram ispuniti rezultate za 4.kolo i poslati poštom na vašu adresu.
hvala


#39