Konačni rezultati 3. kola, priprema za 4. kolo i sustav Neuron

Dragi svi,
na mail ste dobili informacije u vezi konačnih rezultata 3. kola, pripreme za 4. kolo i sustava Neuron, ovdje nas možete pohvaliti i komentirati navedene teme.
Srdačno,
Croatian Makers tim

Pozdrav,
u 4. kolu (online, ekipno) može sudjelovati samo jedna ekipa jedne dobne skupine iz iste ustanove ili može sudjelovati više ekipa?
Hvala.

Jedna ekipa po dobnoj skupini po ustanovi.

Izvod iz;

Koliko učenika iz svake ustanove može sudjelovati na online kolu?Na online kolu lige nije ograničen broj sudionika po ustanovi. Rezultati kojih se učenika uzimaju kao ekipni rezultat za ustanovu na online kolu?Za ekipni rezultat ustanove zbrajaju se rezultati 4 najbolja natjecatelja/iceiz pojedine dobne skupine.

Mogu li se kartice izrezati nove? Slučajno ih više nemamo.

Možete izrezati nove kartice, i mi smo uzeli obični hamer papir u papirnici i narezali ga.

kako spojiti senzor ako nemamo onu pločicu plastičnu kao produžetak? ispao robot na stol djetetu i puklo?

Hoce valjati ako se samo zalijepi plastika?

ja sam probao lijepiti pa mi je ponovno pukla… Na kraju sam uzeo stapic od sladoleda, prepolovio, zalijepio polovice, izbusio, zasarafio i bolje od plasticnog… :smiley:

Hvala na ideji…moram nesto smisliti i domara zamoliti da mi to napravi :wink:

zašto pri unosu programa nemam opcije reset timer nego samo timer? prije je bila naredba.Isto tako i za senzor ima samo color on port 6 (nudi i port 7,8,9) is red…iako sam dodala eksteziju color sensor on mi nudi samo ovu naredbu?hvala