Mjerenje intenziteta boje


#1

Ako imate ekran, lako možete vidjeti koliki je očitan intenzitet boje, no i ako nemate, možete si pomoći ovakvim programčićima:

Isprobajte, mijenjajte, komentirajte.


#2

Hoćemo li možda dobiti primjer zadatka (neki sličan zadatak) koji će biti u 3.kolu, kao što smo prije dobivali?


#3

Hoćete :slight_smile:Upravo je u pripremi.


#4

Super :slight_smile: koliko će trajati online edukacija u petak?


#5

Online edukacija će trajati oko 60 minuta


#6

Očekivano vrijeme trajanja online edukacije je sat vremena :wink:


#7

Hvala puno, taman prije posla stignem pogledati :slight_smile:


#8

Hoće opet za prva tri pojedinačna mjesta u 2.kolu učenici dobivati diplome?


#9

Uskoro stiže priprema za 3. kolo :slight_smile:


#10

Hoće. Diplome su poslane ovaj tjedan.


#11

Hvala. Dobili smo diplome :slight_smile:


#12

Imam nekoliko pitanja. Prema zadatku za viježbu znači da ćemo se natjecati sa dva robota? Pretposatvljam da če se raditi o grupnom zadatku? I koliko natjecatelja je predviđeno (četvero kao do sada ili samo dvoje) po učesniku? Školsku grupu (INA 5. - 8. r) imam sutra pa da im znam reći.

I samo mala digresija; Zadatak je vrlo zanimljiv, ali pitam se gdje će to moji prvašići i drugašići riješiti makon odrađena 4 školska sata robotike do sada i sa 2 sata pripreme prije samog natjecanja. Kao novouključena udruga moramo se natjecati jer se za 2. kolo nažalost nismo uspjeli izorganizirati na vrijeme. No što je tu je. Sretno svima.


#13

Pozdrav,
nije uopće bitno koliko će tko uspjeti riješiti, smisao zadataka je samo da fokusiraju nastavnike i učenike na područje koje bi bilo dobro proraditi i naučiti, nitko ne očekuje od onih koji se tek uključuju da moraju biti na razini ekipa koje su od početka unutra.
Natjecanje će biti s 2 robota, ekipno, a sva 4 učenika sudjeluju, no tko ih nema toliko, može i manje.