Rok za slanje rezultata


#21

@ffval,

hvala na prijedlogu, ali molim da pošaljete poštom kako je prethodno navedeno.

P


#22

Je li potrebna suglasnost roditelja za svako kolo ili je dovoljna suglasnost koju smo dostavili do 22.10.2016?


#23

Jedna suglasnost vrijedi za sva kola u ovoj školskoj godini.

P


#24

Kad ce rezultati pretkola? Ucenici su jucer 11.11.bili jako nestrpljivi. :grin:


#25

Upravo primih tablicu s rezultatima, mene zanima nas koje niste uopce uvrstili u tablicu, je linasi rezultati ne valjaju ili je nesto drugo u pitanju
LPSladana


#26

S nestrpljenjem sam čekala rezultate… i onda danas razočaranje.
Moje škole nema na popisu. Zbog čega je to tako? Sve smo poslali na vrijeme i prema uputama.


#27

Pozdrav,

u tablici koje smo poslali s rezultatima putem e-maila rezultati Vaše ustanove su uvršeni. Pogledajte u list tablice Slavonski Brod.

P


#28

@SanjaK,

Vaši rezultati su uvršeni u tablicu s rezultatima koje smo slali e-mailom. Molim te pogledaj u list tablice Zagreb 3.

P


#29

Poštovani,
danas sam razgovarala s kolegom Vlahovićem i u rezultatima koji su prvo poslani nisu uvršteni rezultati iz OŠ A.Šenoe. Dobila sam dopunjene/ispravljene rezultate i opet se dogodio nesporazum.

Naime:
Društvo pedagoga TK Zagreba - mentor je Petar Dobrić, odgovorna osoba je Sanja Kovačević (sve rezultate za DPTKZ šalje g. Dobrić)
OŠ Julija Klovića - mentor je Petar Dobrić
I obje ove ustanove su u regiji Zagreb 3

U regiji Zagreb2 je:
OŠ Augusta Šenoe, Zagreb - mentorica Sanja Kovačević, odgovorna osoba Ivana Sauha (ravnateljica).

Primila sam ispravljenu tablicu, ali opet su rezultati učenika OŠ A.Šenoe prikazani kao rezultati Društva pedagoga TK Zagreba, a ne kako sam u usmenom razgovoru objasnila g. Vlahoviću.
Lijepo vas molim da to ispravite
Hvala


#30

Zahvaljujem ekipi na uvaženoj primjedbi. Sad su rezultati pretkola vidljivi. :smiley: