Rok za slanje rezultata


#1

Poštovani,
zanima me da li se roka za slanje rezultata (20 sati,petak) moramo strogo pridržavati?
Planirali smo provedbu pretkola u petak od 16 sati.

Lijep pozdarv svima


#2

Pozdrav,

isto interesira i mene budući da pretkolo možemo odraditi tak u petak poslijepodne kada nemam nastavu.
Hvala.


#3

Pozdrav,

javilo se dosta kolega sa tim upitom pa produžujemo rok za dostavu rezultata za ovo pretkolo na nedjelju do 15 sati.

P


#4

Hvala na odgovoru.

Srdačno.


#5

Hvala na susretljivosti i razumijevanju!
Pozdrav


#6

Odlično, I nas malo muči raspored, pa bi nam da niste produžili rok, otpao petak. Hvala.


#7

Poštovani,

nakon provedbe pretkola, osim Excelove tablice i uploada videozapisa je li potrebno slati na mail i Tablice bodovanja (Wordov dokument.)


#8

U uputama za provođenje on-line kola pod “Za što je mentor zadužen nakon završetka kola lige?” piše:

Nakon provedbe natjecanja mentor mora prikupiti sve tablice za bodovanje te ih poslati Organizatoru
poštom na adresu kako je navedeno u uputama o načinu dostavljanja rezultata natjecanja.

No iste upute nigdje ne nalazim (niti na mrežnim stranicama niti u elektroničkoj pošti). Zna li netko gdje ih se može pronaći?


#9

Možete li mi, molim vas, poslati email na koji šaljemo tablicu bodovanja i excel tablicu. Hvala.


#10

Ovo je iz e-maila koji sam dobio zajedno sa zadacima za pretkolo:

Excel datoteku s rezultatima pošaljite elektroničkom poštom na adresu: dario tocka vlahovic pri irim tocka hr

Zamijenite “tocka” s točkom i “pri” sa znakom @.


Kazneni bodovi za izlazak sa staze
#11

Poslala. Zahvaljujem na pomoći.


#12

Tablice su poslane elektroničkom poštom mentorima zajedno sa zadatcima i stazama. Htjela sam ih priložiti, ali dopušta samo prilaganje slika.


#13

Tablice imam, došle su mi mailom zajedno sa zadacima.

Nemam upute za slanje rezultata fizičkom poštom. Pretpostavljam da ide na IRIM, ali s nekom naznakom.


#14

Fizičke tablice sa bodovima molim pošaljite na:
IRIM (kod Selectio)
n/p Dario Vlahović
Strojarska cesta 20
10000 Zagreb

s napomenom: Rezultati s pretkola CM

P


Kazneni bodovi za izlazak sa staze
#15

To sam tražio, hvala lijepa.


#16

Rezultati ipak moraju biti poslani i poštom? Nije dovoljno samo e-mailom? Je li u redu da ih sutra pošaljemo običnom poštom ili moramo ubrzano da stignu do nedjelje?
Unaprijed hvala


#17

Dovoljno je običnom poštom.


#18

Iskoristit ću priliku i poslati zajedno rezultate i suglasnosti, ako je to u redu?


#19

Predlažem da mailom pošaljemo obrasce s upisanim rezultatima, također možemo iste potpisati, skenirati i priložiti u privitak, jer je dokument poslan mailom na neki način digitalno potpisan od strane pošiljatelja, a fizički potpisane rezultate, kao i suglasnosti roditelja dostavimo na prvo fizičko kolo. Tako bi izbjegli dodatni gubitak vremena i novca. Možda pojedinačno gledano je par kuna (marka i kuverta cca 4 kn), ali ako budu dva online kola i to pomnožimo s brojem sudionika, tada je to cifra oko 2.400,00 kuna.


#20

Može, nema problema.