1. kolo Croatian Makers lige (2019./2020.)


#61

istina, a nepotrebne snimke odmah obrišemo


#62

Naravno, ako je Vama tako zgodnije i lakše, slobodno ostavite oznake.


#63

Hvala vam na odgovoru! LP


#64

Imam problem. Laptop ne prepoznaje robota. Na laptopu nije aktiviran novi Windows. Mislim da u tome nije problem. Robot je bluetooth. Pokušala sam spojiti robot i kablom. Robot je novi, kao i laptop. Problem je u laptopu.
Lijep pozdrav.


#65

Provjerite u Device Manageru (Upravitelj uređaja za HR verziju) ako je tamo prepoznat,moguće da Windows nije driver instalirao.


#66

Greskom sam ucitao video od jedne ucenice za drugog ucenika i obrnuto. Pokusao sam izbrisati unesene rezultate ali nigdje ne mogu pronaci opciju. Da li se uopce moze brisati kada je jednom uneseno?

Napravio sam gresku sto nisam imenovao videa na mobitelu (znam za ubuduce).


#67

Hvala. Pokušala sam i ne prepoznaje ga. Aktivirati ću Windows


#68

Pozdrav!

Dali učenik dobiva dodatne bodove za vožnju sa svim kotačima unutar staze ako nije rješavao dio sa praćenjem linije u starijoj dobnoj skupini?


#69

Postoji li mogućnost produljenja kola do četvrtka 31.10.?


#70

Mi smo osobno puno izgubili od robotike kroz štrajk i terenske nastave učenika.


#71

Pozdrav
Problem sa unosom rezultata u sustavu Neuron. Nakon što unesem potrebne podatke o učeniku (učenik ima suglasnost),o mentoru, odaberem video ( sa svog računala a ne sa Vimea), poklikam riješeno i nerješeno na unosu rezultata i na koncu kliknem na podnesi, Neuron neuspješno prenosi rezultate te oni nisu registrirani i vidljivi u tablici pregled rezultata.
Dali je video vožnje potrebno prebacivati u Vimeo ?

LP,
Boris


#72

Dragi Zvonko,

ponovno unesite rezultate i videa za te učenike. Novi unos rezultata će pregaziti stari.

LP,

Ana


#73

Dragi Igor,

učenik dobiva dodatne bodove za vožnju sa svim kotačima unutar staze iako nije riješio dio s praćenjem linije.

LP,

Ana


#74

Dragi Goran,

omogućit ćemo unos rezultata do 31.10.

LP,

Ana


#75

Dragi Boris,

pokušajte ponovno unijeti rezultate preko drugog preglednika.
Ako ne uspijete, javite mi se emailom.

LP,

Ana


#76

Pozdrav,gledajući objavljene rezultate pojedinih kolega, muči me pitanje, kako je moguće postići vrijeme od 4 s i imati sve bodove kad u više navrate robot mora stajati po 3 sekunde. Jesam li ja nešto propustila u tumačenju zadatka


#77

Da niste mozda gledali rezultate od prosle godine?


#78

moguće, birala sam pregled rezultata a to je vjerojatno od prošle godine
hvala


#79

Ja sam učenicima dao printane suglasnosti koje su roditelji potpisali, kako je do sada bila praksa na početku lige. Mogu li sam potvrditi digitalne suglasnosti koristeći vlastitu e-mail adresu?

Inače pohvale za Neuron sustav, jednostavniji je unos i pregled rezultata, no imam dva prijedloga. Prvo, omogućiti brisanje učenika i jednostavniju izmjenu podataka: sustav je relativno spor i ne dopušta prevelike izmjene. Na popisu imam nekoliko pogrešnih unosa zbog dvostrukog klika, a za promjenu moram čekati autorizaciju. Drugo, bilo bi zgodno da možemo potvrditi postojanje pisane suglasnosti stavljanjem kvačice ili uploadom skeniranog dokumenta.


#80

Mi (OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik) smo kod one prve prijave škole/mentora bili u regiji Gospić.
Sad mi u Neuronu piše Ogulin.
?