Balada o baterijama


#41

Koliko vidim trenutno nisu dostupni putem web sajta, no koliko me sjećanje služi baterija od 2900mAh je bila koštala oko 90kn?
Meni je sada došla njihova ponuda od 106kn/komad. Da nisu digli cijene?


#42

2900mAh je bila 85kn do prije 2 tj… ocito smo prejako navalili pa su malo digli cijene… :smiley:


#43

Naručio bih punjive baterija za m-bota, međutim ne radi im web stranica.

Ima li netko kontakt broj ili zna li netko drugu stranicu za naručiti baterije?


#44

Probajte nazvati 097 744 7744,na njihovoj Facebook stranici se nalazi taj broj.


#45

ili pricekajte da dovedu stranicu u red, napisali su da imaju neke probleme od jucer…


#46

Lažem vas! Cijena baterije iznosi 106kn no ekipa daje popust od 20% po komadu. To ispada 85kn/kom što je ista cijena kao i prije.
450kn = 5komada i dostava

Gledao sam u Chipoteci u Rijeci ista takva baterija (samsung 18650, 2900mAh) bez zavarenih JTS konektora i termobužira košta 55-60 kn. Ako se nekome da preko ebaya nabavljat JTS konektore i potrošit neko vrijeme na lemljenje to onda ispada još jeftinija opcija (cca 300kn)


#47

SAMSUNG INR18650-20R, ovo su jedne od najizdržljivijih i najsposobnijih baterija koje je napravio Samsung, nisu velikog kapaciteta, ali možete ih opterećivati kako želite, a i manji se kapaciteti u pravilu (ne nužno) brže pune


#48

Pozdrav ekipa, David je iz e-radionice. Evo da ponudim “službeni” odgovor na rasprave ovdje :slight_smile:

  • u 11. mjesecu nismo imali baterije na stanju, pa su dostave kasnile, što smo bili naznačili na webu, ali možda je promaklo
  • cijena baterije za koji postoji najveći interes je 85kn/komad, radi s Samsungovoj 2900mAh bateriji: http://e-radionica.com/hr/18650-baterija-s-jst-konektorom-2900mah-samsung-inr18650-29e.html
  • mučimo se s web stranicom već jedno vrijeme, ali bi vrlo brzo sve trebalo biti spremno i raditi kao i prije - EDIT: od sada sve radi kao i prije :slight_smile:
  • što se tiče dostave, preporučam svima da uzmu GLS dostavu koja košta 23kn. S njom imate broj za praćenje i dostavu idući radni dan. Obična pošta(HP) zna zeznuti, nekada dostava bude u 2 dana, nekada u 2 tjedna, nekada i nikada, svašta nam se događalo s njima…
  • baterije od 2900mAh imamo na stanju u dovoljnim količinama, dok verziju od 1300mAh također imamo u manjoj količini
  • uvijek nas možete dobiti na kontakt@e-radionica.com i broj mobitela 0977447744, ne samo za prodaju, nego i za bilokakvu podršku i pomoć vezanu uz naše proizvode

#49

Znaci li zelena LEDica da je baterija puna?



#50

Zelena je puno,crvena je punjenje.


#51

Sto bi znacilo da su se baterije tek sad napunile do kraja, a koristimo ih jos od prosinca… :smiley:


#52

Koji kapacitet (mAh) imaju? :slight_smile:


#53

Mislim da je u pitanju 5000mAh… :smiley:


#54

Izvrsna tema, puno hvala svima na primjerima i raspravi … uvelike mi je pomoglo!


#55

Danas sam napokon prebacio sve robote na litij ionske 18650 baterije. Sam sam kupio kutije za baterije i JST konektore to spojio i zalijepio za kućište. Uglavnom gomila problema se riješila (pogotovo kod kalibriranja), baterije se automatski pune kad je robot spojen USB-om i zanemarivo malo prazne tokom vremena. A da ne pričam kako sada ne moram imati hrpu baterija za mijenjanje.
Obavezno preporučujem svima da što prije prijeđu na neku verziju litijskih baterija.


#56

Jedino sto su s tim baterijama roboti nesto sporiji pa smo kod zadataka gdje je i vrijeme prolaska kljucno u nesto losijem polozaju. Ali da, nema vise problema s padanjem napona i promjenom gibanja robota zbog baterija.