Rok za slanje rezultata


#9

Možete li mi, molim vas, poslati email na koji šaljemo tablicu bodovanja i excel tablicu. Hvala.


#10

Ovo je iz e-maila koji sam dobio zajedno sa zadacima za pretkolo:

Excel datoteku s rezultatima pošaljite elektroničkom poštom na adresu: dario tocka vlahovic pri irim tocka hr

Zamijenite “tocka” s točkom i “pri” sa znakom @.


Kazneni bodovi za izlazak sa staze
#11

Poslala. Zahvaljujem na pomoći.


#12

Tablice su poslane elektroničkom poštom mentorima zajedno sa zadatcima i stazama. Htjela sam ih priložiti, ali dopušta samo prilaganje slika.


#13

Tablice imam, došle su mi mailom zajedno sa zadacima.

Nemam upute za slanje rezultata fizičkom poštom. Pretpostavljam da ide na IRIM, ali s nekom naznakom.


#14

Fizičke tablice sa bodovima molim pošaljite na:
IRIM (kod Selectio)
n/p Dario Vlahović
Strojarska cesta 20
10000 Zagreb

s napomenom: Rezultati s pretkola CM

P


Kazneni bodovi za izlazak sa staze
#15

To sam tražio, hvala lijepa.


#16

Rezultati ipak moraju biti poslani i poštom? Nije dovoljno samo e-mailom? Je li u redu da ih sutra pošaljemo običnom poštom ili moramo ubrzano da stignu do nedjelje?
Unaprijed hvala


#17

Dovoljno je običnom poštom.


#18

Iskoristit ću priliku i poslati zajedno rezultate i suglasnosti, ako je to u redu?


#19

Predlažem da mailom pošaljemo obrasce s upisanim rezultatima, također možemo iste potpisati, skenirati i priložiti u privitak, jer je dokument poslan mailom na neki način digitalno potpisan od strane pošiljatelja, a fizički potpisane rezultate, kao i suglasnosti roditelja dostavimo na prvo fizičko kolo. Tako bi izbjegli dodatni gubitak vremena i novca. Možda pojedinačno gledano je par kuna (marka i kuverta cca 4 kn), ali ako budu dva online kola i to pomnožimo s brojem sudionika, tada je to cifra oko 2.400,00 kuna.


#20

Može, nema problema.


#21

@ffval,

hvala na prijedlogu, ali molim da pošaljete poštom kako je prethodno navedeno.

P


#22

Je li potrebna suglasnost roditelja za svako kolo ili je dovoljna suglasnost koju smo dostavili do 22.10.2016?


#23

Jedna suglasnost vrijedi za sva kola u ovoj školskoj godini.

P


#24

Kad ce rezultati pretkola? Ucenici su jucer 11.11.bili jako nestrpljivi. :grin:


#25

Upravo primih tablicu s rezultatima, mene zanima nas koje niste uopce uvrstili u tablicu, je linasi rezultati ne valjaju ili je nesto drugo u pitanju
LPSladana


#26

S nestrpljenjem sam čekala rezultate… i onda danas razočaranje.
Moje škole nema na popisu. Zbog čega je to tako? Sve smo poslali na vrijeme i prema uputama.


#27

Pozdrav,

u tablici koje smo poslali s rezultatima putem e-maila rezultati Vaše ustanove su uvršeni. Pogledajte u list tablice Slavonski Brod.

P


#28

@SanjaK,

Vaši rezultati su uvršeni u tablicu s rezultatima koje smo slali e-mailom. Molim te pogledaj u list tablice Zagreb 3.

P